Tisztelt Szülők!

Kérjük Önöket, hogy április 16-ig mondják le gyermekük befizetett étkezését, mert jelenlegi tudásunk szerint április 19-én indul az iskola. Ha változás lesz, jelezni fogjuk.
A májusi befizetés határideje április 17. Ne feledjék, hogy be kell fizetniük, mert később már nem tudnak májusra megrendelést rögzíteni! A keletkezett jóváírást akkor használja fel a program a májusi befizetésnél, ha a jóváírás a megrendelés előtt bekerült a virtuális pénztárcájukba.

Köszönjük kitartó együttműködésüket!

Tisztelt Szülők!

A jelenléti oktatás a kormány bejelentése alapján legkorábban április 12-én indul. Kérjük Önöket, hogy gyermekük étkezését az április 7., 8. és 9-ei napokra mondják le a Kréta rendszerben. A lemondás határideje: 2021. április 1. 9:00 óra.

Köszönjük együttműködésüket!  Üdvözlettel, Mesterházy Ferenc igazgató

Tisztelt Szülők!

Az iskola épületeit nyitva tartjuk 2021.03.16-ig 7:30-15:00, hogy a felszereléseket el tudják vinni.
2021.03.17-től fertőtlenítő takarítás miatt ZÁRVA!

Köszönjük megértésüket!

Kedves Szülők!

A kormány határozata alapján az iskola 2021.03.08., hétfőtől tantermen kívüli, digitális munkarend bevezetésével biztosítja a tanulók tanulmányi kötelességének teljesítését.

Sajnos az étkezést nem tudjuk központilag lemondani, ezért kérjük Önöket, hogy azt 2021.04.06-ig tartó időszakra mondják le.

A korábban közzétett munkatervünktől eltérően, a tavaszi szünet (és a jelenleg elrendelt digitális munkarend) utáni első kontakt tanítási nap 2021.04.07-én (nem 04.08-án) lesz. Aki már megrendelte az ebédet korábban, kérem igény szerint módosítsa azt!

Üdvözlettel:  Mesterházy Ferenc igazgató

Itt olvashatják Prof. Dr. Kásler Miklós miniszter úr tájékoztató levelét a köznevelési intézmények által veszélyhelyzet idején biztosított gyermekfelügyeletről, valamint az emberi erőforrások minisztere 18/2021. (III.06.) EMMI határozatát.

17_2021 (III.05.)_emmi_hatarozat

Igazolt tanulók száma: 0
  Igazolt dolgozók száma 1
  Karanténban lévő tanulók száma: 1
  Digitális munkarendben dolgozó osztályok száma:   24

Az adatokat naponta frissítjük.

Ismételten tájékoztatjuk Önöket, hogy a köznevelési intézmények vezetői nem rendelkeznek jogkörrel esetleges osztály, iskolabezárás, ill. digitális munkarend elrendelése ügyében. Jelentési kötelezettségünk kiterjed a Nemzeti Népegészségügyi Központ és az EMMI felé. Döntéseket az Operatív Törzs és a járványügyi hatóság hozhat.

Az október 1-től az intézményben elrendelt kötelező hőmérésről.

Köszönjük kitartó együttműködésüket!